Kayısı Yetiştiriciliği : Aslında  gerek kayısı  ağacı  gerekse diğer ağaçların  sorunları  hep  benzer durumdadır. son  yıllarda   özellikle  ağaçlardaki  dip  kurdu,  yaprakların  sararması, kuruma, çiçeklenme sorunları  ve   iklimsel  sorunlardan  başta  kayısı olmak üzere meyve   üreticileri ciddi  sorunlar   yaşamaktadır. Bu  sorunları Rekor Gelişim ile  ciddi  oranda   çözerek  üreticilerimizin en  yüksek  karı  elde etmesi  her daim  ilk  amacımızdır. Aşağıdaki videoları izlemeniz halinde sizlere  kendimizi daha   iyi  anlatmış  olacağız. Burada  şuna dikkat etmek gerekir, kayısı ağacı ile başka ağaçlar arasında bu  sorunlar açısından  bakıldığında   herhangi bir fark yoktur. Hepsinde de   ortaktır.

 En iyi Kayısı Nasıl Yetiştirilir, videolu anlatım

Kayısı Ağacı Kuruması, Gövde Hastalıkları, Yaprak Dökülmesi Hastalıklarına Çözüm Bulanların Tavsiye videoları

 

Kayısı  Ağacı  Hakkında sitemizde yada başka  yerde bulamadıklarınızı, merak ettiklerinizi bizleri arayarak yada aşağıdaki iletişim formundan mesaj atarak istediğiniz zaman  danışabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönmeye  çalışırız.

Kayısı Ağacı  için çok  önemli ürünlerden olan Rekor Gelişimden, 1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

                         REKOR GELİŞİM  SİPARİŞ FORMU

Adınız Ve Telefonunuz (gerekli)

Epostanız (gerekli)

İletiniz

 

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

Related Posts

/ / / /

Comments are closed.