Kayısı Ağacı Kuruması :

Kayısı  ağaçları da diğer ağaçlar gibi  sebepsizce  kurumaktadır. Tabii ki  kuruma  belirtisi öncelikle yaprak sararması, gövdenin siyahlaşması, tazeliğini yitirmesi, ağaçlarda dip  kurdu gibi zararlıların  oluşmaya   başlaması , mantari hastalıklar, sarılık hastalığı, ansızın  yaprak  dökmesi  ve  sararması da yine  en belirgin sebeplerdir. Gerek kayısı ağaçları  olsun  gerekse diğer  ağaçlar   için sonu  kurumaya kadar giden  sorunların  üstesinden  Rekor Gelişim ile  gelebilirsiniz. Hatta  biraz yeşil kalmış ve yarısına  yakını kurumuş ağaçlarınızı dahi doğru  kullanım  ile  kurtarabilirsiniz. Rekor Gelişim bir ilaç değildir  ancak  yukarıda saydığımız sorunların  tamamının  oluşma sebeplerini  ortadan kaldıran  bir   özelliğe sahiptir. Zaten  bu  sebepler ortadan kalkınca ağaçlar   kendisini çok  hızlı  bir  şekilde toparlar, gençleşir  ve yüksek  verimde çok  kaliteli  ürün   kayısı almaya  başlarsınız. Aşağıdaki  videoları  izlediğinizde sizlere  kendimizi daha   iyi  anlatabilmiş olacağız.

Kayısı Ağacı Kurumasını Çözenlerin videoları

Ağaç Kurumaları ile  ilgili Üreticilerin yorum  videoları

En İyi, en verimli Kayısı Nasıl Yetiştirilir, Videolu anlatım

En İyi Ağaç Bakımı  Nasıl Yapılır, Videolu Anlatım

 Kayısı  Ağacı  Hakkında sitemizde yada başka  yerde bulamadıklarınızı, merak ettiklerinizi bizleri arayarak yada aşağıdaki iletişim formundan mesaj atarak istediğiniz zaman  danışabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönmeye  çalışırız.

Kayısı Ağacı  için çok  önemli ürünlerden olan Rekor Gelişimden, 1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

                         REKOR GELİŞİM  SİPARİŞ FORMU

Adınız Ve Telefonunuz (gerekli)

Epostanız (gerekli)

İletiniz

 

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

Related Posts

/ / / / / / / / / / / /

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.